Holika Red Clay Egg Soap čistící mýdlo s červeným jílem

Holika Red Clay Egg Soap čistící mýdlo s červeným jílem
Vaše cena s DPH253,0 Kč
Vaše cena bez DPH209,1 Kč
Kód38282
Záruka24 měsíců
Skladem 3 ks
Osobní odběr
ihned
Přepravní společností:
pondělí 22.8

Popis:
Pleťové mýdlo hloubkově čistí pokožku od nečistot, mastnoty a zbytků make-upu. Mýdlo osvěžuje pokožku, reguluje sekreci mazových žláz a dodává pokožce matný vzhled. Červený jíl zmírňuje alergické reakce, stimuluje krevní oběh a metabolismus, dodává pokožce kyslík. Mýdlo je vhodné pro suchou a smíšenou pleť. Produkt lze použít nejen jako mýdlo na obličej, ale i pleťovou masku.


Použití:
Aplikace jako mýdlo na obličej: Použijte s trochou vlažné vody. Vytvořte v rukou pěnu, naneste na obličej a jemnými krouživými pohyby masírujte. Po očištění pokožky opláchněte teplou vodou.

Aplikace jako pleťová maska: Použijte s trochou vlažné vody. Vytvořte v rukou pěnu, naneste ji na obličej a jemnými krouživými pohyby masírujte, dokud se z mýdla nestane hustá krémová textura. Masku nechte působit 5-10 minut, poté opláchněte teplou vodou.

Složení:
Myristic Acid, Stearic Acid, Triethanolamine, Lauric Acid, Palmitic Acid, Glycerine, Purified Water, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Hydroxide, Disodium Laurylv Sulfosuccinate, Perfume, Hydrolyzed Egg Protein (Eggs White), Kaolin (Yellow Clay), Triclosan, Titanium Dioxide, Tetrasodium EDTA (EDTA-4NA).

Skladování:
Skladujte v suchu a temnu. Chraňte před slunečním zářením.

Obsah:
2 x 50 g